WEDSTRIJD
16.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Dalma Galfi | Reka-Luca Jani | 6-75, 7-68, 6-3 | Tenerife | Hard |
STATISTIEKEN
Dalma Galfi | Reka-Luca Jani | |
1e Service % | 77/127 (61%) | 93/135 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/77 (61%) | 49/93 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 28/50 (56%) | 21/42 (50%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 65/135 (48%) | 52/127 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 140/262 (53%) | 122/262 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalma Galfi | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Reka-Luca Jani | |
Dalma Galfi | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalma Galfi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalma Galfi | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
(5) | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalma Galfi | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dalma Galfi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalma Galfi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalma Galfi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalma Galfi | 5-6 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-6 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalma Galfi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
Dalma Galfi | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Dalma Galfi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalma Galfi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalma Galfi vs. Reka-Luca Jani - onderlinge wedstrijden
14.09.23 | 2e ronde | Dalma Galfi | Reka-Luca Jani | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | Ljubljana | Clay |
07.06.22 | 1e ronde | Reka-Luca Jani | Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Valencia | Clay |
16.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Dalma Galfi | Reka-Luca Jani | 6-75, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | Tenerife | Hard |
27.10.14 | Halve finale | Dalma Galfi | Reka-Luca Jani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Heraklion | Hard |
09.06.14 | 2e ronde | Reka-Luca Jani | Dalma Galfi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Budapest | Clay |
Dalma Galfi form & Reka-Luca Jani form
Dalma Galfi - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |