WEDSTRIJD
11.11.19 | Kwalif. | Dan Ni Wang | Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | W25 Gwalior | Hard |
STATISTIEKEN
Dan Ni Wang | Mana Kawamura | |
1e Service % | 23/67 (34%) | 29/60 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/23 (57%) | 20/29 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/44 (61%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/60 (38%) | 27/67 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/127 (50%) | 64/127 (50%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dan Ni Wang | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dan Ni Wang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Mana Kawamura | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Dan Ni Wang | 0-0 | |
1-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0 | ||
Dan Ni Wang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Dan Ni Wang | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mana Kawamura | |
0-0 | ||
Dan Ni Wang | 4-2 | |
5-2 | Mana Kawamura | |
Dan Ni Wang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 3-5, 4-8, 6-8, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dan Ni Wang vs. Mana Kawamura - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | Kwalif. | Dan Ni Wang | Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Gwalior | Hard |
10.09.19 | 1e ronde | Mana Kawamura | Dan Ni Wang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
Dan Ni Wang form & Mana Kawamura form
Dan Ni Wang - laatste wedstrijden
W25 Hong - Hard | ||||
30.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Eri Hozumi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-0, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ananyaa Bhargava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jiayu Xu | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
18.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahui Chen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-3, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Shanshan Guo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Junsai Wang | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Jiatian Qi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hengyang - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayun Zhu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Shenzhen - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Wuhan - Hard | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.19 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 7-62, 1-6, - Dan Ni Wang - scratch | wedstrijd detail |
Mana Kawamura - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |