WEDSTRIJD
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Dana Charintceva | Natalia Fehr | 1-6, 7-5, 10-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
11.06.05, 18 Jaar
11.06.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.06.01, 22 Jaar
07.06.01, 22 Jaar
Dana Charintceva vs. Natalia Fehr - onderlinge wedstrijden
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Dana Charintceva | Natalia Fehr | 1-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Dana Charintceva form & Natalia Fehr form
Dana Charintceva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 6-1, 3-6, 0-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-2, 15-13 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Grace Levelston | - | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stoney Cooks | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Mihaela Tsoneva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Faga | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Natalia Fehr - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |