WEDSTRIJD
02.05.23 | 1e ronde | Dana Charintceva | Sara Lanca | 1-6, 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dana Charintceva | Sara Lanca | |
1e Service % | 41/71 (58%) | 53/89 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/41 (54%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 18/36 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/89 (51%) | 32/71 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dana Charintceva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dana Charintceva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dana Charintceva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Dana Charintceva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dana Charintceva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dana Charintceva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dana Charintceva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dana Charintceva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Charintceva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dana Charintceva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Charintceva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Charintceva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Russia
11.06.05, 18 Jaar
11.06.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Dana Charintceva vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
02.05.23 | 1e ronde | Dana Charintceva | Sara Lanca | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Dana Charintceva form & Sara Lanca form
Dana Charintceva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joy De Zeeuw | 6-1, 3-6, 0-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 6-3, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Zara | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-2, 15-13 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Grace Levelston | - | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stoney Cooks | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Mihaela Tsoneva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Faga | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |