WEDSTRIJD
15.05.23 | Kwalif. | Daniela Glanzer | Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | W25 Feld | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Glanzer | Barbora Zaviskova | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 32/59 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/29 (69%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 19/50 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
Austria
09.03.03, 21 Jaar
09.03.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.05, 18 Jaar
03.04.05, 18 Jaar
Daniela Glanzer vs. Barbora Zaviskova - onderlinge wedstrijden
15.05.23 | Kwalif. | Daniela Glanzer | Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Feld | Clay |
Daniela Glanzer form & Barbora Zaviskova form
Daniela Glanzer - laatste wedstrijden
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kremerskothen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Liepert | - | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Katarina Sopkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Arabella Koller | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Chiara Scholl | - | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katriin Saar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Serafini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Barbora Zaviskova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |