WEDSTRIJD
07.05.21 | Kwartfinale | Daniela Seguel | Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 7-61 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Seguel | Reka-Luca Jani | |
1e Service % | 68/121 (56%) | 82/103 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/68 (43%) | 44/82 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/53 (51%) | 3/21 (14%) |
Benutte Breakpoints | 9/16 (56%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/103 (54%) | 65/121 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/224 (50%) | 112/224 (50%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniela Seguel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Seguel | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Seguel | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Seguel | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Seguel | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Seguel | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Seguel vs. Reka-Luca Jani - onderlinge wedstrijden
07.05.21 | Kwartfinale | Daniela Seguel | Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Daniela Seguel form & Reka-Luca Jani form
Daniela Seguel - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |