WEDSTRIJD
28.06.21 | Kwalif. | Daniela Vismane | Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | W25 The | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Fiona Ganz | |
1e Service % | 40/64 (63%) | 34/64 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/40 (60%) | 23/34 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/64 (48%) | 25/64 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Fiona Ganz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Fiona Ganz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Fiona Ganz - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | Kwalif. | Daniela Vismane | Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 The | Clay |
Daniela Vismane form & Fiona Ganz form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Fiona Ganz - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail |