WEDSTRIJD
19.02.20 | 1e ronde | Daniela Vismane | Mariia Tkacheva | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Mariia Tkacheva | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 40/81 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/30 (63%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 15/41 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/81 (52%) | 20/51 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 10 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mariia Tkacheva | |
0-0 | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 0-15, 40-A, 40-40 | ||
Daniela Vismane | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-3 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 30-15 | ||
4-3 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Mariia Tkacheva | |
Daniela Vismane | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Mariia Tkacheva - onderlinge wedstrijden
19.02.20 | 1e ronde | Daniela Vismane | Mariia Tkacheva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Daniela Vismane form & Mariia Tkacheva form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Mariia Tkacheva - laatste wedstrijden
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |