WEDSTRIJD
20.04.23 | 3e ronde | Daniela Vismane | Martina Okalova | 6-4, 6-1 | W25 Guayaquil | Clay |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Martina Okalova | |
1e Service % | 45/58 (78%) | 55/74 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 23/55 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/13 (15%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/74 (61%) | 28/58 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martina Okalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Martina Okalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Martina Okalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Martina Okalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Martina Okalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Martina Okalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Martina Okalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Martina Okalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Martina Okalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Martina Okalova - onderlinge wedstrijden
20.04.23 | 3e ronde | Daniela Vismane | Martina Okalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Guayaquil | Clay |
Daniela Vismane form & Martina Okalova form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Martina Okalova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Noelia Zeballos | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Ionescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Kendall | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Dasha Plekhanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 7-63, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lulu Sun | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Mercedes Aristegui | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Schmidt | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |