WEDSTRIJD
20.11.20 | Kwartfinale | Daniela Vismane | Weronika Baszak | 7-63, 6-4 | W15 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Daniela Vismane | Weronika Baszak | |
1e Service % | 49/69 (71%) | 49/67 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/49 (69%) | 28/49 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 12/18 (67%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/67 (40%) | 25/69 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/136 (52%) | 65/136 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Weronika Baszak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Weronika Baszak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daniela Vismane vs. Weronika Baszak - onderlinge wedstrijden
20.11.20 | Kwartfinale | Daniela Vismane | Weronika Baszak | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Haabneeme | I. hard |
Daniela Vismane form & Weronika Baszak form
Daniela Vismane - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Weronika Baszak - laatste wedstrijden
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-0, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teah Chavez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jada Bui | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Paris Corley | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kuczer | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 4-6, 0-2, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lea Ma | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 6-2, 3-6, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Iva Sepa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 7-62, 6-73, 0-3, - Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |