WEDSTRIJD
05.08.13 | 2e ronde van de kwal. | Danielle Mills | Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-1 | Landisville | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Danielle Mills vs. Anna Ulyashchenko - onderlinge wedstrijden
05.08.13 | 2e ronde van de kwal. | Danielle Mills | Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Landisville | Hard |
Danielle Mills form & Anna Ulyashchenko form
Danielle Mills - laatste wedstrijden
Cuernavaca - Hard | ||||
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Arantza Eriem Rivas Ibarra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.15 Kwalif. | vs. Anastasia Nefedova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.15 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
19.01.15 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
12.01.15 Kwalif. | vs. Savannah Sills | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.15 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
05.01.15 1e ronde | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
08.12.14 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Abaza | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.14 1e ronde van de kwal. | vs. Arantxa Garduno Anaya | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Merida - Hard | ||||
01.12.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.14 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.12.14 Kwalif. | vs. Nazari Urbina | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Captiva Island - Hard | ||||
03.11.14 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
27.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Sandor | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.14 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
20.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.14 2e ronde van de kwal. | vs. Rosie Johanson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Juarez - Clay | ||||
22.09.14 1e ronde | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Redding - Hard | ||||
08.09.14 Kwalif. | vs. Felicity Maltby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Luk | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Hard | ||||
25.08.14 1e ronde | vs. Karina Kristina Vyrlan | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwartfinale | vs. Lauren Embree | 1-6, 0-1, - Danielle Mills - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Maria Jose Zacarias | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
18.08.14 1e ronde | vs. Maria-Fernanda Alves | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
28.07.14 1e ronde | vs. Amy Bowtell | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
21.07.14 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
14.07.14 Kwalif. | vs. Khristina Blajkevitch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Peisachovitz | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
07.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Clark | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.14 Kwalif. | vs. Maria Shishkina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anna Ulyashchenko - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | - Anna Ulyashchenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lais Mika Shibata | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Scarlett Nicholson | 7-66, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Gagnon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Cau | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, - Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Lola Marandel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |