WEDSTRIJD
14.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Daria Kruzhkova | Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
29.09.04, 19 Jaar
29.09.04, 19 Jaar
Daria Kruzhkova vs. Ivana Gombitova - onderlinge wedstrijden
14.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Daria Kruzhkova | Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Daria Kruzhkova form & Ivana Gombitova form
Daria Kruzhkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | - | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
15.12.19 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | wedstrijd detail | |
02.11.19 Halve finale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail |
Ivana Gombitova - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Gombitova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 3-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Martellenghi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Avataneo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adaugo Ukaegbu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |