WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.03.01, 23 Jaar
03.03.01, 23 Jaar
Daria Kudashova vs. Maria Krupenina - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Daria Kudashova form & Maria Krupenina form
Daria Kudashova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Maria Krupenina - laatste wedstrijden
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 Kwalif. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |