WEDSTRIJD
17.03.23 | Kwartfinale | Daria Lodikova | Denislava Glushkova | 6-2, 4-1, - scratch | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Lodikova | Denislava Glushkova | |
1e Service % | 31/47 (66%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/31 (52%) | 9/27 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/16 (63%) | 2/12 (17%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/39 (72%) | 21/47 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lodikova vs. Denislava Glushkova - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Daria Lodikova | Denislava Glushkova | 6-2, 4-1, Denislava Glushkova - scratch | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Daria Lodikova form & Denislava Glushkova form
Daria Lodikova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |