WEDSTRIJD
11.02.21 | 2e ronde | Daria Mishina | Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Daria Mishina | Ekaterina Maklakova | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 17/45 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 11/17 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Mishina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Mishina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Mishina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Mishina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ekaterina Maklakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Mishina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Mishina vs. Ekaterina Maklakova - onderlinge wedstrijden
11.02.21 | 2e ronde | Daria Mishina | Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Daria Mishina form & Ekaterina Maklakova form
Daria Mishina - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.21 Finale | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.21 Halve finale | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.21 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
13.02.21 Halve finale | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.21 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
05.02.21 Kwartfinale | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.02.21 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.21 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.12.20 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.20 1e ronde | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.11.20 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Maklakova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |