WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Daria Shalamanova | Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.10.00, 23 Jaar
13544 $
24.10.00, 23 Jaar
13544 $
Daria Shalamanova vs. Victoria Mikhaylova - onderlinge wedstrijden
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Daria Shalamanova | Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Daria Shalamanova form & Victoria Mikhaylova form
Daria Shalamanova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Sofia Subbotina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
10.12.22 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.22 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Radulova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
17.09.22 Halve finale | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Kwartfinale | vs. Lia Karatancheva | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.22 2e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-4, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luciana Blatter | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Divac | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Victoria Mikhaylova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Madina Kustanayeva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Ingkar Dyussebay | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Kaztugan | 6-72, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-73, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Victoria Mikhaylova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-73, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |