WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde | Daria Snigur | Ayla Aksu | 6-1, 6-1 | W25 Istanbul | I. hard |
STATISTIEKEN
Daria Snigur | Ayla Aksu | |
1e Service % | 23/42 (55%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 13/42 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Snigur vs. Ayla Aksu - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde | Daria Snigur | Ayla Aksu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Istanbul | I. hard |
Daria Snigur form & Ayla Aksu form
Daria Snigur - laatste wedstrijden
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 0-4, - Daria Snigur - scratch | wedstrijd detail | |
W50+H Calvi - Hard | ||||
21.04.24 Finale | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Gaelle Desperrier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail |
Ayla Aksu - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Lucie Havlickova | Lucie Havlickova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 4-2, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Fanny Stollar | Fanny Stollar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.04.24 | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |