WEDSTRIJD
19.01.21 | 1e ronde | Daria Snigur | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-3 | W25 Fujairah | Hard |
STATISTIEKEN
Daria Snigur | Tereza Mrdeza | |
1e Service % | 46/64 (72%) | 30/46 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/46 (57%) | 15/30 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/46 (54%) | 28/64 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/110 (55%) | 49/110 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Snigur | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Snigur vs. Tereza Mrdeza - onderlinge wedstrijden
19.01.21 | 1e ronde | Daria Snigur | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Fujairah | Hard |
Daria Snigur form & Tereza Mrdeza form
Daria Snigur - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tereza Mrdeza - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
30.03.22 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
04.03.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.22 2e ronde | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Kwartfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.22 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.22 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.22 Kwalif. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Wiesbaden - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.09.21 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |