WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Dariia Monakhova | Anna Ozerova | 4-6, 6-0, 10-4 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Russia
14.01.03, 21 Jaar
14.01.03, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Dariia Monakhova vs. Anna Ozerova - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Dariia Monakhova | Anna Ozerova | 4-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
19.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Anna Ozerova | Dariia Monakhova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Dariia Monakhova form & Anna Ozerova form
Dariia Monakhova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Anna Ozerova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |