WEDSTRIJD
04.07.21 | Finale | Darja Semenistaja | Alice Robbe | 6-2, 2-6, 6-3 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Darja Semenistaja | Alice Robbe | |
1e Service % | 56/92 (61%) | 58/89 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/56 (59%) | 31/58 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/89 (52%) | 44/92 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Darja Semenistaja | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Darja Semenistaja | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Semenistaja | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Semenistaja vs. Alice Robbe - onderlinge wedstrijden
04.07.21 | Finale | Darja Semenistaja | Alice Robbe | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
23.10.20 | Kwartfinale | Alice Robbe | Darja Semenistaja | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Darja Semenistaja form & Alice Robbe form
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - scratch | wedstrijd detail |