WEDSTRIJD
30.09.21 | 2e ronde | Darja Semenistaja | Louise Kwong | 6-1, 6-1 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Darja Semenistaja | Louise Kwong | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/30 (80%) | 14/31 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Semenistaja vs. Louise Kwong - onderlinge wedstrijden
30.09.21 | 2e ronde | Darja Semenistaja | Louise Kwong | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Darja Semenistaja form & Louise Kwong form
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Louise Kwong - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |