WEDSTRIJD
11.07.21 | Finale | Darja Semenistaja | Natalija Senic | 6-0, 6-2 | W15 Prokuplje | Clay |
STATISTIEKEN
Darja Semenistaja | Natalija Senic | |
1e Service % | 26/42 (62%) | 22/34 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/26 (65%) | 6/22 (27%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/34 (68%) | 13/42 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Natalija Senic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Natalija Senic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Natalija Senic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Natalija Senic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darja Semenistaja | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Natalija Senic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Darja Semenistaja | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Natalija Senic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Semenistaja | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Natalija Senic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Semenistaja | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Semenistaja vs. Natalija Senic - onderlinge wedstrijden
11.07.21 | Finale | Darja Semenistaja | Natalija Senic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Prokuplje | Clay |
Darja Semenistaja form & Natalija Senic form
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Natalija Senic - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 0-5, - Natalija Senic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jana Bojovic | 1-6, 0-1, - Natalija Senic - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 5-1, Aya El Aouni - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lisa Zaar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 1-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Tea Lukic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dunja Maric | 2-6, 0-2, - Natalija Senic - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Jana Stojanova | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Dunja Maric | 6-75, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |