WEDSTRIJD
24.11.20 | 1e ronde | Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | |
1e Service % | 51/71 (72%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 15/25 (60%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/62 (39%) | 23/71 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darja Vidmanova vs. Oleksandra Oliynykova - onderlinge wedstrijden
24.11.20 | 1e ronde | Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Darja Vidmanova form & Oleksandra Oliynykova form
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |