WEDSTRIJD
17.06.21 | Kwartfinale | Darya Astakhova | Fanny Ostlund | 6-3, 6-4 | W25 Jonkoping | Clay |
STATISTIEKEN
Darya Astakhova | Fanny Ostlund | |
1e Service % | 38/50 (76%) | 44/59 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/38 (58%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 4/4 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/59 (58%) | 24/50 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darya Astakhova vs. Fanny Ostlund - onderlinge wedstrijden
17.06.21 | Kwartfinale | Darya Astakhova | Fanny Ostlund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Jonkoping | Clay |
23.05.19 | 2e ronde | Fanny Ostlund | Darya Astakhova | 7-5, 2-0, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Darya Astakhova form & Fanny Ostlund form
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |