WEDSTRIJD
14.09.20 | 1e ronde | Darya Astakhova | Natalia Siedliska | 1-6, 6-2, 10-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Darya Astakhova | 0-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Darya Astakhova | 0-4 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Natalia Siedliska | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Darya Astakhova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
0-0, 0-30 | ||
3-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
3-0 | Natalia Siedliska | |
Darya Astakhova | 5-0 | |
5-1 | Natalia Siedliska | |
Darya Astakhova | 5-2 | |
7-2 | Natalia Siedliska | |
Darya Astakhova | 8-2 | |
9-3 | Natalia Siedliska | |
Darya Astakhova | 9-5 | |
10-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Darya Astakhova vs. Natalia Siedliska - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 1e ronde | Darya Astakhova | Natalia Siedliska | 1-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Darya Astakhova form & Natalia Siedliska form
Darya Astakhova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |
Natalia Siedliska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - scratch | wedstrijd detail |