WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Darya Lavrichenko | Selina Atay | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
05.05.03, 20 Jaar
05.05.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Darya Lavrichenko vs. Selina Atay - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Darya Lavrichenko | Selina Atay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Darya Lavrichenko form & Selina Atay form
Darya Lavrichenko - laatste wedstrijden
W25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.20 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Selina Atay - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |