WEDSTRIJD
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Darya Velikova | Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
19.08.04, 19 Jaar
19.08.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
17.06.05, 18 Jaar
17.06.05, 18 Jaar
Darya Velikova vs. Ioana Miruna Cristea - onderlinge wedstrijden
21.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Darya Velikova | Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Darya Velikova form & Ioana Miruna Cristea form
Darya Velikova - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Divine Dasam Nweke | Divine Dasam Nweke - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Udvardy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Maria Tudor | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Teodora Sava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Grujic | 6-75, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-76, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Borisova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Ioana Miruna Cristea - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ada Kumru | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kartseva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Stefania Dumitru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Krajmer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Konstantinova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamea Medora | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilisa Belonog | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |