WEDSTRIJD
14.10.20 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Antonia Schmidt | 7-5, 7-64 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Dasha Ivanova | Antonia Schmidt | |
1e Service % | 55/88 (63%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/55 (78%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/33 (36%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 33/88 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/160 (54%) | 73/160 (46%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonia Schmidt | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dasha Ivanova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dasha Ivanova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dasha Ivanova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Antonia Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Antonia Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Antonia Schmidt | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dasha Ivanova vs. Antonia Schmidt - onderlinge wedstrijden
14.10.20 | 1e ronde | Dasha Ivanova | Antonia Schmidt | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Dasha Ivanova form & Antonia Schmidt form
Dasha Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Antonia Schmidt - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |