WEDSTRIJD
29.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Daria Lopatetskaya | Elena Korokozidi | 6-3, 6-1 | W25 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lopatetskaya vs. Elena Korokozidi - onderlinge wedstrijden
29.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Daria Lopatetskaya | Elena Korokozidi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Antalya | Clay |
Daria Lopatetskaya form & Elena Korokozidi form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Elena Korokozidi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.22 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |