WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Indy De Vroome | 6-2, 6-3 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Lopatetskaya | Indy De Vroome | |
1e Service % | 33/58 (57%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/33 (55%) | 11/26 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/51 (61%) | 26/58 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lopatetskaya vs. Indy De Vroome - onderlinge wedstrijden
29.08.20 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Indy De Vroome | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Daria Lopatetskaya form & Indy De Vroome form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Indy De Vroome - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.04.22 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
30.10.21 Finale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |