WEDSTRIJD
05.11.21 | Kwartfinale | Daria Lopatetskaya | Laura Hietaranta | 6-2, 6-1 | W25 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Daria Lopatetskaya | Laura Hietaranta | |
1e Service % | 18/42 (43%) | 58/79 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/18 (67%) | 29/58 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/24 (58%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/79 (56%) | 16/42 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laura Hietaranta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Laura Hietaranta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Laura Hietaranta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Laura Hietaranta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Hietaranta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Laura Hietaranta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Laura Hietaranta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Daria Lopatetskaya vs. Laura Hietaranta - onderlinge wedstrijden
05.11.21 | Kwartfinale | Daria Lopatetskaya | Laura Hietaranta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Haabneeme | I. hard |
Daria Lopatetskaya form & Laura Hietaranta form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Laura Hietaranta - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Eszter Meri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Alice Gillan | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Jessie Aney | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |