WEDSTRIJD
28.04.21 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Lola Marandel | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Daria Lopatetskaya | Lola Marandel | |
1e Service % | 39/53 (74%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/39 (62%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 19/53 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lola Marandel | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lola Marandel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lola Marandel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Lola Marandel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lola Marandel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lola Marandel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lola Marandel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
12.07.02, 21 Jaar
11518 $
12.07.02, 21 Jaar
11518 $
Daria Lopatetskaya vs. Lola Marandel - onderlinge wedstrijden
28.04.21 | 1e ronde | Daria Lopatetskaya | Lola Marandel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Daria Lopatetskaya form & Lola Marandel form
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lola Marandel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Brandy Walker | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | - Lola Marandel - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Daria Domova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Mansi Vadyala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Karine Marion Job | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-74, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |