WEDSTRIJD
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Dasha Plekhanova | Sophia Hatton | 0-6, 6-4, 10-8 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
14.03.01, 23 Jaar
14.03.01, 23 Jaar
Dasha Plekhanova vs. Sophia Hatton - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Dasha Plekhanova | Sophia Hatton | 0-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Dasha Plekhanova form & Sophia Hatton form
Dasha Plekhanova - laatste wedstrijden
W40 Veracruz - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sapir Cohen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalayna Hewitt | 1-4, - Dasha Plekhanova - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Scarlett Nicholson | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Leroux | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ava Markham | 7-5, 4-6, 0-1, - Dasha Plekhanova - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 1-6, 6-3, 4-1, Alana Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Ana Cristina Perez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Ana Carmen Zamburek | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
26.04.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 0-1, - Dasha Plekhanova - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Peres | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sophia Hatton - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Plekhanova | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 6-4, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Sophie Abrams | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Yarden Akler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Emma Van Poppel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Davis | 5-7, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 2-6, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Elaine Chervinsky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Emma Allen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmy A. Guerin | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tacarigua - Hard | ||||
06.05.18 Kwalif. | vs. Christine Maddox | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
03.04.18 Kwalif. | vs. Lauren Marker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hua-Chen Lee | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Orlando - Clay | ||||
04.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hilton Head - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zaina Nait Omar | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Evansville - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Crystel Mulder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Amanda Rodgers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Jackson - Clay | ||||
03.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gail Falkenberg | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tampa - Clay | ||||
13.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Kalavska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |