WEDSTRIJD
09.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Dayana Yastremska | Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | Adelaide | Hard |
STATISTIEKEN
Dayana Yastremska | Joanne Zuger | |
1e Service % | 40/69 (58%) | 44/68 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/40 (73%) | 29/44 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/68 (44%) | 26/69 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/137 (53%) | 64/137 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayana Yastremska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayana Yastremska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dayana Yastremska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayana Yastremska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayana Yastremska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dayana Yastremska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dayana Yastremska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayana Yastremska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dayana Yastremska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayana Yastremska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dayana Yastremska | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dayana Yastremska vs. Joanne Zuger - onderlinge wedstrijden
09.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Dayana Yastremska | Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Adelaide | Hard |
Dayana Yastremska form & Joanne Zuger form
Dayana Yastremska - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - scratch | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
25.01.24 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 4e ronde | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |