WEDSTRIJD
23.05.21 | Finale | Dea Herdzelas | Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 6-4 | W15 Sibenik | Clay |
STATISTIEKEN
Dea Herdzelas | Darja Vidmanova | |
1e Service % | 44/83 (53%) | 52/79 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/44 (73%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/79 (44%) | 32/83 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dea Herdzelas vs. Darja Vidmanova - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | Finale | Dea Herdzelas | Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sibenik | Clay |
Dea Herdzelas form & Darja Vidmanova form
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |
Darja Vidmanova - laatste wedstrijden
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
12.08.21 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.21 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
09.06.21 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
29.05.21 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |