WEDSTRIJD
09.06.21 | 2e ronde | Dea Herdzelas | Francesca Curmi | 4-6, 6-1, 7-64 | W15 Vilnius | I. hard |
STATISTIEKEN
Dea Herdzelas | Francesca Curmi | |
1e Service % | 54/94 (57%) | 57/87 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/54 (67%) | 32/57 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/40 (40%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/87 (48%) | 42/94 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/181 (52%) | 87/181 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Francesca Curmi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dea Herdzelas | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Francesca Curmi | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dea Herdzelas vs. Francesca Curmi - onderlinge wedstrijden
09.06.21 | 2e ronde | Dea Herdzelas | Francesca Curmi | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Vilnius | I. hard |
Dea Herdzelas form & Francesca Curmi form
Dea Herdzelas - laatste wedstrijden
W75 Split - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ivankovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.06.23 3e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Francesca Curmi - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
09.04.24 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Lazic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Bervid | - Francesca Curmi - niet aangetreden | wedstrijd detail |