WEDSTRIJD
23.09.21 | 2e ronde | Deborah Chiesa | Jasmijn Gimbrere | 5-7, 6-4, 7-64 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Deborah Chiesa | Jasmijn Gimbrere | |
1e Service % | 80/118 (68%) | 86/124 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/80 (49%) | 47/86 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/38 (53%) | 16/38 (42%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 61/124 (49%) | 59/118 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/242 (50%) | 122/242 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Deborah Chiesa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Deborah Chiesa | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Deborah Chiesa | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Deborah Chiesa | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Deborah Chiesa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Deborah Chiesa | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Deborah Chiesa | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Deborah Chiesa | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Deborah Chiesa | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Deborah Chiesa | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Deborah Chiesa vs. Jasmijn Gimbrere - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 2e ronde | Deborah Chiesa | Jasmijn Gimbrere | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Deborah Chiesa form & Jasmijn Gimbrere form
Deborah Chiesa - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |