WEDSTRIJD
13.01.22 | Kwalif. | Defne Cirpanli | Anastasia Zhilina | 7-62, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
07.12.03, 20 Jaar
07.12.03, 20 Jaar
Defne Cirpanli vs. Anastasia Zhilina - onderlinge wedstrijden
13.01.22 | Kwalif. | Defne Cirpanli | Anastasia Zhilina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Defne Cirpanli form & Anastasia Zhilina form
Defne Cirpanli - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.08.23 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Anastasia Zhilina - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 3-1, Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Edda Mamedova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Sati Aubakirova | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.22 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Eremenko | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Simion | 7-5, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Maria Toma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Calzada De Castro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Viktoriya Petrenko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Asumi Yasuhiro | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Karner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail |