WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Defne Cirpanli | Beatris Spasova | 6-3, 6-2 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Turkey
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
02.04.02, 22 Jaar
11503 $
Defne Cirpanli vs. Beatris Spasova - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Defne Cirpanli | Beatris Spasova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
14.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Beatris Spasova | Defne Cirpanli | 1-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Defne Cirpanli form & Beatris Spasova form
Defne Cirpanli - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.08.23 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Beatris Spasova - laatste wedstrijden
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |