WEDSTRIJD
17.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Defne Cirpanli | Krystyna Pochtovyk | 7-5, 2-6, 10-6 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Defne Cirpanli vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
17.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Defne Cirpanli | Krystyna Pochtovyk | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
23.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Defne Cirpanli | Krystyna Pochtovyk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Chornomorsk | Clay |
Defne Cirpanli form & Krystyna Pochtovyk form
Defne Cirpanli - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.08.23 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |