Turkey
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
08.10.04, 19 Jaar
11257 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
16.11.04, 19 Jaar
16.11.04, 19 Jaar
Defne Cirpanli vs. Mirela Shkumbova - onderlinge wedstrijden
14.09.21 | Kwalif. | Defne Cirpanli | Mirela Shkumbova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Defne Cirpanli form & Mirela Shkumbova form
Defne Cirpanli - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Mirela Shkumbova - laatste wedstrijden
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Nikol Ruseva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Silvia Maria Costache | 6-1, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail |