WEDSTRIJD
23.06.14 | 1e ronde van de kwal. | Demi Schuurs | Shanon Bronzi | 6-1, 6-4 | Breda | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
10.01.96, 28 Jaar
10.01.96, 28 Jaar
Demi Schuurs vs. Shanon Bronzi - onderlinge wedstrijden
23.06.14 | 1e ronde van de kwal. | Demi Schuurs | Shanon Bronzi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Breda | Clay |
Demi Schuurs form & Shanon Bronzi form
Demi Schuurs - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
06.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kreuzlingen - Carpet | ||||
16.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kolarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Krejsova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.15 Kwalif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
02.02.15 Kwalif. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.15 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Jullien | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.15 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Proese | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sousse - Hard | ||||
08.12.14 2e ronde | vs. Katerina Kaminkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.14 Kwartfinale | vs. Teresa Malikova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.14 1e ronde | vs. Nelise Verster | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sousse - Hard | ||||
01.12.14 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.14 1e ronde | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
17.11.14 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.14 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 7-62, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.11.14 2e ronde | vs. Roos Van Der Zwaan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
10.11.14 2e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.14 Kwalif. | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.14 1e ronde | vs. Tatiana Bua | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.14 Kwalif. | vs. Emma Janssen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
04.08.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Shanon Bronzi - laatste wedstrijden
Sharm El - Hard | ||||
01.12.14 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Geiss | 6-74, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
03.11.14 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
27.10.14 Kwalif. | vs. Francesca Brancato | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Porcu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
13.10.14 Kwalif. | vs. Sara Orellana | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
06.10.14 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. India Maggen | 7-5, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
21.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Van Orshaegen | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.14 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.07.14 1e ronde | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
30.06.14 1e ronde | vs. Angela Leweurs | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Le Havre - Clay | ||||
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 4-0, Louise Lampla - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
10.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Smirnova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manisha Foster | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Petit Bourg - Hard | ||||
20.01.14 1e ronde | vs. Keren Shlomo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.14 Kwalif. | vs. Maria Zubkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Saint Martin - Hard | ||||
13.01.14 1e ronde | vs. Rosalie Van Der Hoek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Fort De - Hard | ||||
06.01.14 Kwalif. | vs. Pauline Lollia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.12.13 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Knyazeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
23.09.13 1e ronde | vs. Imen Abid | - Shanon Bronzi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. India Sanders | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
26.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Marthe-Eugenie Sime | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
12.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrea Cardenas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Lena-Marie Hofmann | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |