WEDSTRIJD
15.09.21 | 1e ronde | Demi Tran | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-2, 6-4 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Demi Tran | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1e Service % | 81/98 (83%) | 69/90 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/81 (57%) | 34/69 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/90 (54%) | 46/98 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/188 (54%) | 87/188 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Demi Tran | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Demi Tran | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Demi Tran | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Demi Tran | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Demi Tran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Demi Tran | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Demi Tran | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Demi Tran | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Demi Tran | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Demi Tran | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Demi Tran | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demi Tran | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Demi Tran | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Demi Tran vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - onderlinge wedstrijden
15.09.21 | 1e ronde | Demi Tran | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Demi Tran form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Demi Tran - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |