WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Darya Lavrichenko | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
05.05.03, 20 Jaar
05.05.03, 20 Jaar
Denisa Hindova vs. Darya Lavrichenko - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Denisa Hindova | Darya Lavrichenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Denisa Hindova form & Darya Lavrichenko form
Denisa Hindova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Darya Lavrichenko - laatste wedstrijden
W25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.20 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |