WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Denise Hrdinkova | Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 11-9 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denise Hrdinkova vs. Eliz Maloney - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Denise Hrdinkova | Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Denise Hrdinkova form & Eliz Maloney form
Denise Hrdinkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |