WEDSTRIJD
29.05.23 | Kwalif. | Denise Hrdinkova | Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | W40 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Denise Hrdinkova | Ivana Sebestova | |
1e Service % | 44/69 (64%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 19/38 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/25 (40%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/56 (52%) | 32/69 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/125 (53%) | 59/125 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denise Hrdinkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denise Hrdinkova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denise Hrdinkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denise Hrdinkova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denise Hrdinkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denise Hrdinkova vs. Ivana Sebestova - onderlinge wedstrijden
12.06.23 | Kwalif. | Denise Hrdinkova | Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Ricany | Clay |
29.05.23 | Kwalif. | Denise Hrdinkova | Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W40 Otocec | Clay |
Denise Hrdinkova form & Ivana Sebestova form
Denise Hrdinkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |