WEDSTRIJD
02.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Denise Hrdinkova | Jana Vanik | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.02.03, 21 Jaar
15.02.03, 21 Jaar
Denise Hrdinkova vs. Jana Vanik - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Denise Hrdinkova | Jana Vanik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Denise Hrdinkova form & Jana Vanik form
Denise Hrdinkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Jana Vanik - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |