WEDSTRIJD
08.10.21 | Kwartfinale | Denislava Glushkova | Briana Szabo | 7-62, 6-2 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Denislava Glushkova | Briana Szabo | |
1e Service % | 55/87 (63%) | 47/80 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/55 (65%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/32 (41%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/80 (50%) | 38/87 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/167 (53%) | 78/167 (47%) |
Dubbele fouten | 10 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denislava Glushkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Denislava Glushkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denislava Glushkova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denislava Glushkova vs. Briana Szabo - onderlinge wedstrijden
08.10.21 | Kwartfinale | Denislava Glushkova | Briana Szabo | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Denislava Glushkova form & Briana Szabo form
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Briana Szabo - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Leslie Rose | 4-1, Leslie Rose - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Kateryna Lazarenko | Kateryna Lazarenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nina Danisova | 6-0, 3-1, Nina Danisova - scratch | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Alicja Formella | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 0-2, - Briana Szabo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |