WEDSTRIJD
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Denislava Glushkova | Honoka Kobayashi | 6-1, 3-6, 10-6 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denislava Glushkova vs. Honoka Kobayashi - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Denislava Glushkova | Honoka Kobayashi | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Denislava Glushkova form & Honoka Kobayashi form
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Honoka Kobayashi - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |