WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Denislava Glushkova | Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Denislava Glushkova | Rinko Matsuda | |
1e Service % | 45/57 (79%) | 33/53 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/45 (64%) | 15/33 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/12 (42%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/53 (58%) | 23/57 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Denislava Glushkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Rinko Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Rinko Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Rinko Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Rinko Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rinko Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rinko Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Rinko Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Rinko Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Denislava Glushkova vs. Rinko Matsuda - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Denislava Glushkova | Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Denislava Glushkova form & Rinko Matsuda form
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Rinko Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saya Tsutsumi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Miyu Nakashima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Moeka Miyata | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Uchiyama | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Doi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 1-4, - Rinko Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Iman Khan | 6-75, 6-0, 10-12 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Martinez De Velasco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Aely Arai | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |